Çin Tıbbı Beş Element Analizi

(3 müşteri değerlendirmesi)

350,00

Bu sipariş ortalama 48 saat içinde hazırlanıp tarafınıza gönderilir. Sipariş verdikten sonra bu linkten iletişime geçiniz. Uyarıyı okuyunuz.

Çalışma yapılırken aşağıdaki bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır:

*
*
Stok kodu: ISM104 Kategoriler:

Açıklama

Beş element sistemi nedir?

Geleneksel Çin tıbbında yer alan element sisteminde her insan beş elementten etkilenir. Bunlar Doğu-ağaç, batı-metal, güzey-ateş, kuzey-su, merkez-toprak olarak isimlendirilmiştir. Bu sistem her yönün kendine ait renk ve sayılarının olduğu esasına dayanır. Doğum tarihinden belirli rakamlar alınarak sahip olduğunuz elementler ve renk frekansları bulunur. Bulunmayan frekanslar da aktif edilerek her frekansın titreşiminin alınması sağlanır.

Bu analizin faydası nedir?

Harekete geçememe, para bağımlısı olma, hemen sinirlenme, aşırı öfke gibi problemlere beş element sistemi ile çözüm bulunabilmektedir. Kişideki elementler dengeli olduğunda aşırı özelliklerde zayıflayıp normal seviyelerine dönmektedir. Her insana hayatında 1 kez analiz yaptırmayı tavsiye ederiz.

Uyarı: Bu hizmeti alacaksanız şunu bilmelisiniz: Bir şeyin olması Allah’ın iradesindedir. Her nimeti veren de O’dur. Element analizinde ortaya çıkacak sonuç size Allah tarafından kazandırılmıştır. Yapmış olduğumuz analiz, her şeyin sahibi olan Allah tarafından size verilen özellikleri araştırmaya yönelik ilmi bir çalışmadır.

Çin Tıbbı Beş Element Analizi için 3 değerlendirme

  1. D.C.

    Gerçekten çok tutarlı. İnsan çok şaşırıyor.

  2. E.Ü.

    Nerdeyse mükemmel bir sonuç. Anlattığınız nitelikleri aynen taşıyorum.

  3. H.B.Ö.

    Kesinlikle bir çok özelliğimi vurguluyor.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir