Kader sayısı hesaplama programı ile otomatik şekilde hesap yapmak için aşağıdaki kutuya kullandığınız adları ve soyadları yazınız. Kızlık soyadını aktif bir şekilde kullanan bayanlar onu da yazmalıdır.

İsim Soyisim Girin:


Kader Sayısı Nedir, Yaşamımızdaki Etkileri Nelerdir?

Kader sayısı bilinmesi halinde kişiye çok faydalı bir sayıdır. Dünyaya gelişimizle beraber sayısız yenilik ve farklı olaylarla karşılaşıyor, tüm bunlar ise bizleri yepyeni maceralara hazırlıyor adeta. Peki doğum tarihimizin, adımızın hatta soyadımızın yaşamımız boyunca ne gibi etkileri olmaktadır? Belirli sayılar ve harfler aracılığıyla her insanın yaşamındaki şifreler çözülerek daha kaliteli ve huzurlu yepyeni yollar çizilebiliyor. İsim ve soyisimde bulunan harflere karşılık gelen rakamlar toplanarak kader sayısı öğrenilebilmekte ve bunun sonucunda ise kişilik özellikleri hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir.

Kader Sayısı Hesaplama Nasıl Yapılır?

Hayatınızdaki kırılma noktaları ve kişisel yılınız hakkındaki bilgileri kader sayısı hesaplama ile birlikte öğrenebilirsiniz. Numeroloji isim hesaplama sayesinde her bireyin karakter analizi yapılmakta ve kadersel yaşam döngüsü hakkında bilgi elde edilmektedir. Numerolojik sistem incelendiğinde 1´den 9´a kadar olan rakamlar yer almakta ve bunlara ek olarak 11 ile 22 sayıları da bulunmaktadır. Sistemde bulunan her bir sayının açıkladığı bir kişilik oluşumu yer almaktadır. Yine bu sistemde her harf farklı bir rakama tekabül etmektedir. Hesaplama yapılırken aşağıdaki tablo kullanılır.

Harf Numeroloji Cetveli

numeroloji harf tablosu cetveli

Örnek olarak Türk Edebiyat tarihinde önemli bir yeri olan yazarlarımızdan Ömer Seyfettin’in kader (karakter) sayısını hesaplayalım.

Ö-M-E-R    S-E-Y-F-E-T-T-İ-N
6+4+5+9    1+5+7+6+5+2+2+9+5
24 = 6         42 = 6
6+6 =12 => 1+2 = 3

Harf numerolojisinden yola çıkarak bu kişinin kader (karakter) sayısının 5 olduğunu belirledik. Bu hesaplamaya göre sizler de kendi sayınızı öğrenebilirsiniz. Numerolojik sistemde yer alan 11 ve 22 sayıları “değişmez sayı“ olarak da bilinmektedir. Kader (karakter) sayısı hesaplandığında son sayı 11 ya da 22 ise iç toplama yapılmamalı ve bu sayılara ait yorumlar özel olarak incelenmelidir.


kader sayısı hesaplama programı

Numeroloji İsim Hesaplama Ücretsiz

Yaşamımızda gizlenen sayıların ve harflerin önemi, tüm şifreler çözüldüğünde daha iyi anlaşılıyor. Kadersel olaylar ve kişilik analizi hakkında kolayca bilgi sahibi olabilmek adına numeroloji isim hesaplama ücretsiz olarak da yapılabilmektedir. Bu hesaplama sayesinde kişisel ilgiler, her bireyin sahip olduğu eşsiz yetenekler, olaylar karşısında sergilenecek olan tutumlar öğrenilmekte ve bu noktada kişinin farkındalığı artmaktadır. Basit ve kısa süren bir numeroloji isim hesaplama ücretsiz olarak da paylaşılarak kendiniz ve yaşamınız hakkındaki tüm şifreleri kolaylıkla çözebilmeniz mümkün kılınmaktadır.