Kader sayısı hesaplama programı ile otomatik şekilde hesap yapmak için aşağıdaki kutuya kullandığınız adları ve soyadları yazınız. Kızlık soyadını aktif bir şekilde kullanan bayanlar onu da yazmalıdır.

İsim Soyisim Girin:


Kader Sayısı Nedir, Yaşamımızdaki Etkileri Nelerdir?

Kader sayısı, bilinmesi halinde kişiye çok faydalı bir sayıdır. Yeteneklerin keşfedilmesinde bu sayıdan yararlanabilmekteyiz. Danışanlarımız analiz raporlarında sayılarının anlamlarını görünce şaşırmadan edemiyor. Hayatı boyunca kendini tanıdığını düşünüyor fakat raporda kendisinin bile farkında olmadığı birçok özelliği öğreniyor. İnsan kendini tanıdığı kadar başarılıdır. Sevdiği işi yaparken mutlu olmak isteyen ilgi alanını öğrenmelidir. Kader sayısı, isim ve soyisimde bulunan harflere karşılık gelen rakamları toplanarak öğrenilebilir. Hesaplamadan sonra yapılacak doğru bir yorumlama ile kişilik özellikleri hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir.

Kader Sayısı Hesaplama Nasıl Yapılır?

Numeroloji cetvelinde her harf bir rakama tekabül etmektedir. Kader sayısı hesaplama işlemi yapılırken kullanılan isim ve soyisimler yanyana yazılır. Her harf cetvelden bulunarak ilgili rakam toplanır. Sonuç 11 veya 22 ise sadeleştirilmez. Eğer sonuç bu sayılardan farklı ise kendileri arasında toplanır ve tek haneye indirilir. Numeroloji isim hesaplama sayesinde her bireyin karakter analizi yapılmakta ve yaşam döngüsü hakkında çeşitli tahminler elde edilmektedir. Hesaplama yapılırken aşağıdaki tablo kullanılır.

Harf Numeroloji Cetveli

numeroloji harf tablosu cetveli

Örnek olarak Türk Edebiyat tarihinde önemli bir yeri olan yazarlarımızdan Ömer Seyfettin’in kader (karakter) sayısını hesaplayalım.

Ö-M-E-R    S-E-Y-F-E-T-T-İ-N
6+4+5+9    1+5+7+6+5+2+2+9+5
24 = 6         42 = 6
6+6 =12 => 1+2 = 3

Harf numerolojisinden yola çıkarak bu kişinin kader (karakter) sayısının 5 olduğunu belirledik. Bu hesaplamaya göre sizler de kendi sayınızı öğrenebilirsiniz. Numeroloji sisteminde yer alan 11 ve 22 sayıları “değişmez sayı“ olarak da bilinmektedir. Kader (karakter) sayısı hesaplandığında son sayı 11 ya da 22 ise iç toplama yapılmamalı ve bu sayılara ait yorumlar özel olarak incelenmelidir.


kader sayısı hesaplama programı

Numeroloji İsim Hesaplama Ücretsiz

Yaşamımızda gizlenen sayıların ve harflerin önemi, tüm şifreler çözüldüğünde daha iyi anlaşılıyor. Başımıza gelecebilecek imtihanlarımızın konular hakkında tahmin yürütebilmek ve kişilik analizi hakkında bilgi sahibi olabilmek için numeroloji isim hesaplama ücretsiz olarak da paylaşılmaktadır. Bu hesaplama sayesinde kişisel ilgiler, her bireyin sahip olduğu yetenekler, olaylar karşısında sergilenecek olan tutumlar öğrenilmekte ve bu noktada kişinin farkındalığı artmaktadır. Basit ve kısa süren bir hesaplama ile kendiniz ve yaşamınız hakkındaki birtakım soru işaretlerini kolaylıkla çözebilmeniz mümkün olmaktadır. Numeroloji isim hesaplama ücretsiz olsa da gelecekten kesin bilgiler vermemektedir. En fazla, tutma olasılığı yüksek fakat %100 olmayan tahminlerde bulunmaktadır.

"Gaybın anahtarları O'nun yanındadır. O'ndan başkası bunları bilmez." En'am suresi 59. ayet