1. İPTAL & İADE POLİTİKASI

isimanaliziyap.com, isim analizi ve kişisel gelişim danışmanlık hizmetlerini sağlayan bir platformdur. Sitemiz, aşağıda belirtilen iptal ve iade politikasına bağlı kalır.

2. İPTAL İŞLEMLERİ

2.1. Kullanıcılar, sipariş verdiği isim analizi ve kişisel danışmanlık hizmetlerini siparişler kendilerine gönderilmeden önce iptal etme hakkına sahiptir.

2.2. Kullanıcılar, isim analizi ve kişisel danışmanlık hizmetlerini iptal etmek istediklerinde info[et]isimanaliziyap[nokta]com adresine e-posta göndererek iptal taleplerini iletebilirler.

2.3. İptal talepleri, kullanıcının platforma kayıt sırasında sağladığı iletişim bilgileri üzerinden onaylanır.

3. İADE İŞLEMLERİ

3.1. 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği uyarınca, verilen hizmetler ve analizler itibariyle isimanaliziyap.com’da iade işlemleri mümkün değildir.

3.2. Kullanıcılar, alınan hizmetler ve analizler sonucunda memnuniyetsizlik durumlarında info[et]isimanaliziyap[nokta]com adresine başvurarak sorunlarını iletebilirler. Mümkünse, kullanıcının memnuniyetsizliği giderilmeye çalışılacaktır.

4. DEĞİŞİKLİKLER VE GÜNCELLEMELER

4.1. isimanaliziyap.com, iptal ve iade politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, sitede yayınlandığı anda geçerli olur.

Bu politika, kullanıcıların alınan hizmetleri ve analizleri iptal etme veya iade etme konusundaki haklarını belirtir. Daha fazla bilgi veya sorularınız için info[et]isimanaliziyap[nokta]com adresine e-posta gönderebilirsiniz.