Kişisel Esma Hesaplama

60,00

Bu sipariş 36 saat içinde hazırlanıp email adresinize veya telefonunuza gönderilir. Sipariş verirken iletişim bilgilerinizi ekleyiniz.

*
*
*
Kategoriler:

Açıklama

Yönetici Esma – Kişisel Esma Nedir?

Her insanın adı, anne adı ve doğum tarihi gibi bilgilerinden hesaplama ile elde edilen bir esması vardır. Buna yönetici esma veya kişisel esma denir. Bu esmayı zikretmek ile kişinin hayat görüşü olumlu yönde değişir. Sürekli yaptığı hatalara farklı bir göz ile bakmaya başlar.

Esma zikretmenin faydaları nelerdir?

Kuran’da pek çok yerde “Allah’ı çokça zikredin.” buyrulmaktadır. Zikir çekerek önce Allah’ın rızasını kazanmayı arzularız. Yine Kuran’da anlatıldığı üzere zikir çekenlere mallar, evlatlar, bereketler indirilmektedir. Yönetici esmayı zikretmek ise tüm bunların yanında kişinin hayata bakış açısının iyileşmesine vesile olmaktadır. Zikirler ile, sürekli karşınıza çıkan fakat bir türlü üstesinden gelemediğiniz mevzulara farklı bir açıdan bakabilirsiniz. İmtihanlarınız kolaylaşır. Eksiklerinizi tamamlamak için önünüze sebepler çıkar. Ve diğer faydaları kendiniz yaşayıp görebilirsiniz.

Esmalar kişiye ağır gelir mi?

21 gün boyunca çekilecek esmayı zikir sırasında asabiyet gelebilir, kişi sinirli olabilir. Cezalandırıcı, intikam almaya meyilli olabilir. Aksaklıklar yaşayabilir. Kişinin nefsinize hakim olması gerekir. Kendisindeki olumsuz taraflar düzelecektir. İsyan etmeden azimle devam edilir. Zikir yaparken dünyalık menfaat beklenmez. Amaç sadece Allah’a yaklaşmak, nefsin uysallaşması, mutmainneye erebilmesi, kısacası Allah rızası için yapılır. Esmalar kişisel gelişimi için faydalı olmaktadır.

Esmaları kaç kere zikretmek gerekir?

Her esmanın zikir değeri ebced hesabıyla bulunur. Bulunan değer azami fayda için en az çekilmesi tavsiye edilen zikir sayısıdır. Bazısı 100, bazısı 1000 defa zikredilir.

Esmalar kaç gün zikredilir?

Esmalar 21 gün zikredilir. Bu süre zarfında ilgili esmanın kişi üzerinde tecellisi olur. Sayısına göre ise yılda birkaç kere çekilebilir. 2 veya 4 kere yapabileceğiniz 21 günlük periyot şeklinde.

 

 

 

Ek bilgi

Teslim süresi

36 saat

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kişisel Esma Hesaplama” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.