Detaylı İsim Analizi

(13 müşteri değerlendirmesi)

200,00350,00

 • Bu sipariş ortalama 48 saat içinde hazırlanıp tarafınıza gönderilir.
 • Detaylı isim analizi yapılırken doğum tarihinize ihtiyaç duyulmaktadır. Uyarıyı okuyunuz.
 • Hızlı analiz yaklaşık 18 sayfa, detaylı analiz yaklaşık 30 sayfa tutmaktadır.
*
*
Stok kodu: ISM101 Kategoriler:

Açıklama

Detaylı isim analizi yaptırarak kendinizi keşfedin. Nokta atışı tespitler ile hayatınıza değer katın. 30 sayfalık PDF rapor olarak teslim edilir. Ortalama bir analizde paylaşılanlar %90 oranında doğruluk göstermektedir.

Uyarı: Bu hizmeti alacaksanız şunu bilmelisiniz: Yapmış olduğumuz analiz, her şeyin sahibi olan Allah tarafından size verilmiş olan özellikleri ve yetenekleri araştırmaya yönelik yapılan ilmi bir çalışmadır.

Detaylı İsim Analizi Rapor İçeriği (30 sayfalık)

🔎 İsmin İncelenmesi
🔎 Soyismin İncelenmesi
✉️ Kişisel Tekamül Tahmini
🩺 İsim Uyum Kontrolü
📊 Yetenek Ölçüm Tablosu
📉 Düşük Yeteneklerin Analizi
📅 Doğum Tarihi Analizi
⚡ Bioenerji Analizi
⚡ Bioenerji Dengeleme Yöntemleri
💎 Uyumlu Doğal Taşlar
💠 Feng Shui Beş Element Analizi
💯Karakteristik Özellikler
🔸Ruhsal Özellikler
🔸İnsan ve Toplumsal İlişkileri
🔸Meslek Seçimleri
🔸Mantıksal Bakış Açısı
🔸Güçlü Yanlar
🔸Dikkat Edilmesi Gereken Yanlar
🔸Yaşam Dersleri
🔸Olumlama Sözleri

Detaylı analiz yaklaşık 30 sayfadan oluşmaktadır. İçerisinde harf enerjileri, numeroloji, bioenerji, 5 element ve doğal taşlar gibi birden fazla ilim bulunmaktadır.

Nedir, nasıl olur?

İsim analizi, isimlerdeki harflerin titreşimlerinden yola çıkarak karakteristik özelliklerin tespit edilmesinde bize yol gösterir. Bu durumda her harfin benzersiz bir titreşimi ve kendine özgü bir enerjisi bulunmaktadır. Aslında bir anlamda harfler bu enerjileri sembolize eder diyebiliriz. Harfler hangi enerjilere sahip olduğunuzu size söyler. Allah tarafından kişiye verilmiş olan özellikleri isimden anlama metodudur da diyebiliriz. Yetenekleri keşfetmek için oldukça iyi bir yöntemdir.

İsabet oranı nedir?

Analizin ortalama isabet oranı %90 seviyesindedir. geçmişinde travma yaşayan, aileden çok sayıda negatif enerji almış bulunan kişilerde bu oran %50 gibi bir değere düşebilmektedir. Çünkü fıtrat bozulmaktadır. Tahmin edileceği gibi insan hastalanınca değerleri bile iyi göstermeyebilecektir. Kişi iyileştiği taktirde analiz isabet oranı tekrar yukarı değerlere yaklaşmaktadır.

Potansiyelinizi, başarılı olduğunuz alanları, size uygun meslekleri, daha kolay nasıl öne çıkabileceğinizi öğrenmek için profesyonel isim analizi yaptırın.

Herkes ayrıntılı analiz yapabilir mi?

Temel seviye eğitim alan herkes temel analiz yapabilir. Ancak detaylı analiz için uzmanlık seviyesinde bilgi sahibi olmaya ihtiyaç duyulur. İsimdeki harfler tek başına bazı özellikler taşır. Fakat yanyana geldiklerinde bu özelliklerden bazıları zayıflar, bazıları da güçlenir. Öte yandan hangi harfin bioenerji konusunda hangi çakrayı ne kadar destekleyeceği bilgisi de nadir kişiler tarafından bilinmektedir. İsimden hastalık teşhisi konusunda doğru sonuca ulaşmak danışan kişi açısından önemlidir. Bu sebepler ve daha fazlası, ayrıntılı analizin herkese yapılmaması gerektiğinin birer göstergesidir.

Detaylı isim analizi ücretsiz neden yapılmaz?

Sunulan rapor oldukça fazla ayrıntı içermektedir. Bu nedenle ciddiyetle hazırlanması gerekir. Bir analizin yazılması bazen yarım günü bulmaktadır. Her ay yüzlerce kişi detaylı isim analizi ücretsiz şeklinde arama yapmaktadır. Herkese yetişmek mümkün değildir. Analizlerin kaliteli olması, değerinin bilinmesi ve isim koçuna da katkı olması için ücret mukabili yapılmaktadır.

Ek bilgi

Tür

18 sayfalık PDF, 30 sayfalık PDF, Ek isim çalışması, Mahlas çalışması

Detaylı İsim Analizi için 13 değerlendirme

 1. R. Y.

  Detaylı isim analizi ile bana anlatılan özellikleri gerçekten taşıyordum. Dahası, analiz sonucunda bana söylenen şifalı doğal taşları bilmiyordum. İsim analizi ile birlikte öğrendim, kullandım. Negatiflik enerjimin bedenimden ayrıldığını hissettiğimde vücudum nefes almaya başladığını fark ettim.

 2. E. Ü.

  Yapılan analizi okudum, gayet başarılı bir analiz. 1-2 nokta dışında uyum sağlamayan şey yok diyebilirim. Maşâllah.

 3. M.F.Ç.

  Emeğinize sağlık gerçekten bilgi dolu bir sunum olmuş okudukça kendimi buldum teşekkür ederim

 4. özlem vatansever

  detaylı analiz sunum güzel emeğinize sağlık. uyumlu gerçekten. analiz 2 gün sürüyor tavsiye ederim

 5. G. S.

  Detaylı isim analizi birebir uyuyor gerçekten, emeğinize sağlık.

 6. D. A.

  Çok teşekkür ederim, analiz genel olarak doğru.

 7. M.E.U.

  Kendimi okuyunca aşırı mutlu oldum. Komik huylarımı görünce az da güldüm tabiki. Ama asla yanlış bir detay yok. Hepsi doğru.

 8. A. A. T.

  Memnun kaldık analizden, *** adına da rica ediyoruz.

 9. Ra. Ay.

  tebrikler gerçekten. emeğinize sağlık. baya başarılı bir çalışma olmuş.

 10. Ilhan

  Bu kadar detayli çalışma yapilacagini beklemiyordum. Sanki adim ve soyadim uzerine kitap yazilmis gibi. Kendimizi kaybettigimiz zamanlarda okuyup kendimizi bulabiliriz. Emeğinize saglik.

 11. E. B. K.

  Emeğiniz için çok teşekkür ederim çok güzel ve detaylı bir çalışma olmuş birçok noktada kendimi gördüm

 12. Ekrem Baran

  yorumlar güzel ve ilginç

 13. T.u (doğrulanmış kullanıcı)

  Emeğinize sağlık, herşey için teşekkürler, yuzde 90-95 oranında kendim çıktım ve hersey doğruydu , eksiklerimi gördüm ve katıldım gerçekten, hersey gönlünüzce olsun

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir