Mahlas & Ek İsim Belirleme Çalışması

(1 müşteri değerlendirmesi)

550,001.550,00

Bu sipariş ortalama 7-10 gün içinde hazırlanıp tarafınıza gönderilir. Sipariş verdikten sonra bu linkten iletişime geçiniz. Uyarı notunu okuyunuz.

Ek isim çalışma öncesinde bazı bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Whatsapp’tan yazdığınızda tarafınıza ek isim çalışma formu iletilecektir.

*
*
Stok kodu: ISM102 Kategoriler:

Açıklama

Mahlas seçmek, isim değiştirmek, kişiye veya bebeğe isim koymak ya da ek isim almak isteyenler için isim belirleme çalışmasıdır. Nitelikli çalışma ile yaşamınıza katkı sağlayacak ek ismi bulmak için doğru tercih.

Ek isim çalışmasıyla şu anki yaşadığınız eksikliklerinizi tamamlayın. Bir türlü değiştiremediğiniz yönlerinizi ek isimle kolayca değiştirebilirsiniz. Her ismin olumlu ve olumsuz yanları bulunmaktadır. Rastgele bir isim alındığında çakışma yaşanabilir ve kişi faydadan çok zarar görebilir. Bu yüzden uzman desteği gerekir.

Uyarı: Bu hizmeti alacaksanız şunu bilmelisiniz: Bir şeyin olması Allah’ın iradesindedir. Her nimeti veren de O’dur. Ek isim ve mahlas seçiminde ortaya çıkacak sonuç size Allah tarafından kazandırılacaktır. Yapmış olduğumuz çalışma, her şeyin sahibi olan Allah tarafından size verilen / verilecek özellikleri inceleyip kazanmanıza vesile olmaya yönelik ilmi bir çalışmadır.

Mahlas nedir?

Kişinin yalnızca kendisinin bildiği ek isimdir. Bu şekilde kişiye büyü yapılmasının önüne geçileceğine inanılır. Ayrıca kullanılmasıyla beraber yeni ismin de karakter üzerinde yeni etkileri olacaktır.

Mahlas nasıl bulunur?

Önce isim analizi yaparak kişinin mevcut isminin eksiklikleri ve aşırılıkları incelenir. Bulunacak mahlas isminin bu değerleri dengelemesi gerekir. Ardından kişinin isteğine göre harfler belirlenir ve bazı isimler türetilir. Daha sonra burcuna göre olumsuzluk içeren isimler kaldırılır. Eldeki isim listesi en son doğum tarihi ile karşılaştırılır. Uyumsuzluk yoksa danışmana teslim edilir.

Nazardan korunmak için mahlas almak

Bazı bölgelerde bebeğe isim konurken bir tane de hiç kimsenin bilmeyeceği, büyü ve nazardan korunmak için mahlas olarak bir isim konur. Bebek herkese açık ismiyle çağrılır fakat mahlası kimseye söylenmez. Sadece kulağına okunmuş olur. Rivayetlere göre bu şekilde koyulan mahlasın yapılabilecek olan büyüye karşı etkisinin bulunduğu söylenir. Büyücü, bir kişiye büyü yaparken kendisi ve annesinin adını kullanır. Mahlas almış olan birinin adını tam şekilde söyleyemeyeceği için büyünün tutmaması ihtimal dahilindedir.

Ek isim ile mahlas farkı nedir?

Temelde aynı olmakla beraber, ek ismi günlük hayatta kullanabilir, kimliğe işletebilirsiniz. Mahlas ise gizli kalmalıdır. Sizden başkası bilmemelidir.

Ek isim nasıl aktifleştirilir?

Ek ismi sahiplenmek için farklı metotlar bulunmaktadır. Bilinçaltına inmek, uyumadan evvel telkinde bulunmak bu metotlara örnektir. Ek isim raporunuzda yeni isminizi aktifleştirmek için gereken bilgiler yer almaktadır.

Bu çalışma için yaş sınırı var mı?

Yaş sınırı bulunmamaktadır. Yeni bir isim alıp düzenli şekilde aktifleştirdiğinizde günden güne bu ismin enerjisi karakterinize yansımaktadır. 70 yaşında da olsanız söyleyeceklerimizi uyguladığınız taktirde hayatınızda pozitif değişikliklerin olacağını bilin.

Ek bilgi

Tür

Detaylı, Hızlı

Mahlas & Ek İsim Belirleme Çalışması için 1 değerlendirme

  1. N.B.

    Çok alınganlık ve enerji düşüklüğü yaşıyordum. Ek isim çalışması yaptık. Bir süre sonra çok şükür bu sorunları yaşamadığımı fark ettim. Gerçekten etkili oluyormuş.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir