Mahlas & Ek İsim Belirleme Çalışması

850,00

Bu sipariş 7 gün içinde hazırlanıp email adresinize veya telefonunuza gönderilir. Sipariş verirken iletişim bilgilerinizi ekleyiniz.

Ek isim çalışma öncesinde bazı bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Siparişiniz oluştuğunda ekrana gelecek bilgi formunu doldurunuz.

 

*
*
Kategoriler:

Açıklama

Mahlas seçmek, isim değiştirmek, kişiye veya bebeğe isim koymak ya da ek isim almak isteyenler için isim belirleme çalışmasıdır. Nitelikli çalışma ile yaşamınıza katkı sağlayacak ek ismi bulmak için doğru tercih.

Ek isim çalışmasıyla şu anki yaşadığınız eksikliklerinizi tamamlayın. Bir türlü değiştiremediğiniz yönlerinizi ek isimle kolayca değiştirebilirsiniz. Her ismin olumlu ve olumsuz yanları bulunmaktadır. Rasgelen bir isim alındığında çakışma yaşanabilir ve kişi faydadan çok zarar görebilir. Bu yüzden uzman desteği gerekir.

Mahlas nedir?

Kişinin yalnızca kendisinin bildiği ek isimdir. Bu şekilde kişiye büyü yapılmasının önüne geçileceğine inanılır. Ayrıca kullanılmasıyla beraber yeni ismin de karakter üzerinde yeni etkileri olacaktır.

Ek isim ile mahlas farkı nedir?

Temelde aynı olmakla beraber, ek ismi günlük hayatta kullanabilir, kimliğe işletebilirsiniz. Mahlas ise gizli kalmalıdır. Sizden başkası bilmemelidir.

 

Ek bilgi

Teslim süresi

7 gün

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mahlas & Ek İsim Belirleme Çalışması” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.