Uygun Doğal Taş Belirleme Hizmeti

200,00

Bu sipariş ortalama 48 saat içinde hazırlanıp tarafınıza gönderilir. Sipariş verdikten sonra bu linkten iletişime geçiniz.

Dersler videolu şekilde olup ders slaytının pdf kopyası da sizinle paylaşılacaktır.

Size uygun doğal taş belirleme çalışması yapılırken ad, soyad ve doğum tarihi bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Güçlü ve zayıf enerjileriniz kontrol edilip doğal taş belirleme işlemi buna göre yapılmaktadır.

Siparişiniz telefonda açılabilen PDF dosyası şeklinde teslim edilir.

Stok kodu: ISM105 Kategoriler:

Açıklama

Doğal Taş Nedir?

Doğal taş yerkürenin alt tabakalarında çok uzun yıllar boyunca oluşan, insan sağlığına fayda sağlama etkisi bulunan taşlardır. Ametist, sitrin, kehribar, akik, kaplangözü gibi yüzlerce doğal taş bulunmaktadır. Kullanımı sonrası çeşitli hastalıkların düzelmeye başladığı, kişinin enerjisinin yükseldiği, özgüveninin yerine geldiği bilinmektedir.

Doğal Taşlar Caiz Mi?

Doğal taşlar doğada bulunan bir tür ilaçtır. Kantaron, çörek otu, ıhlamur gibi sağlığa yararlıdırlar. Doğal taşın kendisini şifa veren olarak düşünmek elbette ki caiz değildir. Onları ancak şifaya vesile olan ilaç gibi sebepler olarak görür ve bu şekilde kullanır isek bizim için doğal taşlar caiz mi sorusunun cevabı, “evet, caizdir” olacaktır.

Burçlara Göre Taşlar Ne Kadar Doğrudur?

Sadece burçlara göre taşlar kullanıldığında kişiye fayda da sağlayabilir zarar da verebilir. Çünkü burcunuzun sahip olduğu bir özellik sizde aşırı bir noktadaysa ve siz o özelliği güçlendirici taş kullanıyorsanız büyük ihtimalle hasta olursunuz. Örnek vermek gerekirse; koç burcunun kök çakrası kuvvetlidir. Kanı hızlı akar. İsminizde de kök çakrayı kuvvetlendirecek harfler varsa ve koç burcunun taşı olan akik taşını kullanıyorsanız yüksek tansiyon hastası olabilirsiniz.

Hangi Doğal Taşı Kullanmalıyım?

Bunu öğrenebilmek için ad soyad ve doğum tarihi bilgilerini kullanarak detaylı bir analiz yapmaktayız. Güçlü ve zayıf çakralarınızı belirledikten sonra hangi doğal taşı kullanmalıyım sorusunun cevabını öğrenmeniz mümkün olmaktadır. Her doğal taş herkese iyi gelmemektedir.

Nazar için Hangi Doğal Taş

Nazar için necef ve selenit taşları etkili olmakla beraber detaylı bir inceleme sonrası başka bazı taşlar da tavsiye edebilmekteyiz. Aslında kişiye nazarın değmesi, onun aura zayıflığından kaynaklanmaktadır. İhtiyacınız olan şey auranızın güçlenmesidir. Kişiye uygun doğal taş kullanımı ile aura giderek iyileşmektedir.

Aşk için Hangi Doğal Taş?

Para için Hangi Doğal Taş

Başarı için Hangi Doğal Taş?

Dikkat Eksikliği için Hangi Doğal Taş?

Doğal Taş Bileklik Hangi Kola Takılır?

Hastalıklara İyi Gelen Taşlar

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Uygun Doğal Taş Belirleme Hizmeti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir