Kişisel Yıl Hesaplama (Açıklamalı)

(1 müşteri değerlendirmesi)

80,00

Bu sipariş ortalama 48 saat içinde hazırlanıp tarafınıza gönderilir. Sipariş verdikten sonra whatsapp’tan iletişime geçiniz.

Kişisel yıl hesaplama çalışması yapılırken doğum tarihi bilgisine ihtiyaç duyulmaktadır. Siparişiniz 3-4 sayfalık rapor şeklinde teslim edilir.

*
*
Stok kodu: ISM106 Kategoriler:

Açıklama

Bu yılda hangi özellikleriniz aktif olacak?

Hangi konularda kısmetiniz açık olacak?

1 koyup 3 almanız için hangi alanlara yatırım yapmanız gerekecek?

Tüm bu soruların cevabını Kişisel Yıl Hesaplama hizmeti ile öğrenirsiniz.

Yılda 1 kez analiz yaptırıp tüm yılınızı verimli geçirmeniz mümkün.

 

Kişisel Yıl Hesaplama (Açıklamalı) için 1 değerlendirme

  1. S.D.

    hocam analizi okudum ve bana çok iyi geldi çünkü gerçekten sıkıntılı bir dönem geçirdim ve bazı şeyleri değiştirip düzeltmek için yeni kararlar aldım ve aldığım kararlar arasında daha çok kendi alanıma yönelip bu alanda sosyalleşmek de var o yüzden bu analizi okumak beni çok motive etti, heyecanlandım. Yalnız doğum günümden beri yaşadığım olumsuzluklara takıldı aklım acaba önüme fırsatlar geldiği halde yanlış değerlendirip zaman kaybı mı yaşadım diye düşündüm ama analizde bahsettiğiniz gibi olumlu düşünmeye çalışıyorum bir şeyleri düzeltmek için hala geç değil Allahtan ümit kesilmez önemli olan kararını verip uygulamaya geçmiş olmak diyorum. Çok teşekkür ediyorum kişisel yıl analizimi yaptığınız için açıkçası ne olduğunu bilmiyordum ve bana bu kadar iyi gelebileceğini düşünmemiştim maşallah. Allah sizden razı olsun sıkıntılarınızı gidersin ve hayırlı başarılar versin.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.